Chainlink Fiyatı Büyük İşlemler ve Balina Birikimi ile Güçleniyor

Chainlink, kripto pazarında balinalar olarak bilinen büyük cüzdan yatırımcılarının işlem ve birikimlerinde son iki haftalık zaman dilimi içinde gözle görülür bir artış yaşadı. LINK’in bu zincir üstü göstergeleri, altcoinin son 14 gündeki fiyat artışını açıklayabilir.

Chainlink ağına ait yerel kripto para birimi, piyasa değerine göre ilk 30 kripto para birimi arasında yer almaktadır ve Temmuz ayında balinalar tarafından yapılan büyük hacimli işlemlerle altcoinlerin önüne geçti.

Chainlink, Çift Haneli Kazançlarla Dikkat Çekti

Geçtiğimiz iki hafta boyunca, Chainlink fiyatı istikrarlı bir şekilde yükseldi ve yatırımcılarına yüzde 10’dan fazla kazanç sağladı.

Verilere göre, LINK’in fiyat rallisi, muhtemelen balina birikimi ve Chainlink ağındaki cüzdanlar tarafından yapılan büyük hacimli işlemlerden güç alıyor.

1.000.000 ila 10.000.000 LINK tokenına sahip olan balinalar, fiyat artışı sürecinde hızla portföylerine altcoin eklediler. Ayrıca, Chainlink ağı, 2023’te 1 milyon doları aşan en yüksek işlem sayısını kaydetti.

Kaynak: Santiment

Chainlink ağındaki faaliyet hacmi, holderlar arasında bir yükseliş hissi uyandırdı.

Chainlink, Yeni Protokol Desteğini de Arkasına Aldı

Santiment’in verilerine göre, altcoinlerin piyasa katılımcıları arasındaki popülaritesini takip eden sosyal hakimiyet, son 24 saatte yüzde 16,2 oranında artış gösterdi.

Chainlink’in yakın zamanda CCIP protokolünü başlatması, altcoin fiyatının kazanç elde etmesini sağlayan başka bir yükseliş katalizörü olarak görülmektedir.

Makalemizi Okudunuz Mu?
XRP Pazara Meydan Okuyor! Ripple 0.60 Dolar Üstüne Zıplayabilir mi?

Yorum yapın

CommentLuv badge